MTeam Land

تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۷

MTeam متشکل از ۷ شرکت در ۶ سال فعالیت بین المللی خود در حوزه زنجیره تامین نرم افزارهای موبایل و تجهیزات هوشمند توانسته است با ارائه خدمت و کارآفرینی جایگاه مناسبی را در اقتصاد دیجیتال در ایران و خاورمیانه کسب نماید.

شرکت دانش بنیان MTeam با رویکرد استفاده بهینه از قابلیت های دستگاههای هوشمند و تلفن های همراه و با توجه به استقبال مشتریان از ساخت اپلیکیشن اندروید و ios برنامه بلند مدت خود را پایه ریزی نموده است.

MTeam در این راستا و با تکیه بر آخرین متدهای تکنولوژی روز دنیا به عنوان یک شرکت برنامه نویسی اندورید و ios اقدام به ساخت اپلیکیشن و طراحی برنامه موبایل نموده و افتخار آن را دارد که بیش از ۱۰۰۰ نرم افزار موبایل را در مدت زمان کوتاه تولید و در مارکت های بین المللی انتشار دهد و جز پیشتازان صنعت ساخت نرم افزار و ساخت اپلیکیشن ios و اندروید باشد.

همگام با رشد سریع تکنولوژی طراحی اپلیکیشن و باهدف ارائه بهترین کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی، MTeam نیز به عنوان یک شرکت برنامه نویسی ios و اندروید به صورت مستمر در حال بهینه سازی روند سفارش اپلیکیشن ، طراحی و تولید و ساخت نرم افزار می باشد و علاوه بر ساخت برنامه ، به عنوان شتابدهنده در حوزه طراحی برنامه واندروید و ios نیز فعالیت می نماید.

M Team Apps,LLc is an agile and dynamic mobile application company. We transform client wishes by creating applications that are useful, elegant, memorable, and delightful. We have built many apps, across platforms, in Consumer Mobility, Enterprise Mobility and Games & Entertainment segments. We have the depth & scale of experience to build outstanding digital products. An organization is only as successful as its employees, and that’s precisely the reason we treat everyone who works for us, as family.

 

MTeam Health یک شرکت تکنولوژی محور حوزه سلامت است که در سال ۲۰۱۵ با هدف آگاه سازی، پیشگیری و ارتقای سطح سلامت جامعه تاسیس شده است. این شرکت در مدت فعالیت خود همواره کوشیده که همسو با سیاست‌های نوین سازمان جهانی بهداشت، دستیابی به سلامت را در مفهومی فراتر از کلیشه‌های سنتی امکان‌پذیر ساخته و فرهنگ خودمراقبی و پیشگیری را در زندگی روزمره افراد جامعه نهادینه کند.

گروه MTeam Media گروهی متشکل از افراد جوان، پر انگیز و با تجربه در حوزه رسانه می باشد که اکنون در بخش های مختلف این حوزه قدم در عرصه فعالیت نهاده است.
رسانه پلی است میان تکنولوژی و مخاطبان تکنولوژی تا تولید کنندگان فناوری از این طریق به صورت موثر و هدفمند به مشتریان خود دسترسی داشته باشند. در همین راستا Media Mteam با تکیه بر دانش و تجربه خود، آغاز به ارائه خدمات در این حوزه نموده است. این خدمات شامل تمام فعالیت های رسانه ای در بستر دیجیتال است که می تواند عرصه ای موثر برای فعالیت هر صنعتی در حوزه تکنولوژی باشد.

MTeam به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای موبایل و یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در ایران، حمایت از ایده های نوین را رسالت خود می داند و بدین منظور دپارتمانی با عنوان MTeam Accelerator تاسیس نموده است. شتاب دهنده MTeam با اتکا بر تجربه موفق تجاری سازی تعداد بسیار زیادی از پروژه های خود با داشتن مشاورها و راهنمایان بسیاری اکنون سعی دارد به اکوسیستم کارآفرینی ایران کمک نماید. MTeam Accelerator پنج امکان را در اختیار استارتاپ های جوان قرار می دهد. سرمایه اولیه، مکان استقرار، دانش فنی برتر در حوزه فناوری اطلاعات، راهکارهای تجاری سازی، تبلیغات و پروموشن مواردی است که MTeam در اختیار استارتاپ های جوان می گذارد.

زعفران کد، مجموعه ای از کدهای آماده جهت تولید نرم افزارهای قدرتمند و سریع برای انواع سیستم عامل های اندروید، iOS و دسکتاپ می باشد. شما می توانید به راحتی در محیط گرافیکی Adobe Animate و Flash، نرم افزارهای موبایل خود را ایجاد کنید. همچنین، می توانید به کمک فایل های نمونه و مطالعه راهنمای تولید هر نوع فرم، در کوتاه ترین زمان ممکن، نرم افزارهایی را با ظاهر گرافیکی بسیار انعطاف پذیر طراحی نمایید. زعفران شامل بیش از ۱۰۰۰ کتابخانه ی آماده است که بارها در نرم افزارهای مختلف استفاده و آزمایش خود را پس داده اند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *