دوره آموزشی زعفران


میخواهید نرم افزار خود را تولید کنید اما دانش برنامه نویسی ندارید؟ فکر می کنید از پس آن برنمی آیید به همین دلیل شروع نمی کنید؟
زعفران کد، یک SDK  بومی است که تولید اپلیکیشن موبایل را تسهیل می بخشد و سرعت برنامه نویسی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. همچنین، به دلیل مولتی پلتفرم بودن این SDK می توانید خروجی مختلفی نظیر اندروید، iOS و دسکتاپ داشته باشید که از استاندارد های جهانی برخوردار باشند.
بوت کمپ زعفران در راستای هدف آموزشی خود در تلاش است تا افراد را برای آموزش با برگزاری سمینار و دادن فراخوان به خود جذب کند. این سمینار قبل از شروع کلاس ها برگزار خواهد شد و به افراد امکان ثبت نام در همان مکان و یا بعد از سمینار داده خواهد شد. افراد برای شرکت در این دوره ها لازم است که توانایی کار با فوتوشاپ را داشته باشند و به طور کلی با برنامه نویسی نیز آشنا باشند.

سر فصل ها

سر فصل هایی که در این دوره آموزش داده خواهند شد عبارتند از :
– آموزش محیط ادوب انیمیت و اجرای گرافیک
– انیمیشن و فریم
– کلاس object و کدنویسی
– راه اندازی و تست خروجی زعفران
– ایجاد صفحه و تغییرات در زعفران
– کدنویسی با Ide های مفید
– استفاده از مهارت های زعفران کد (لیست،‌ وب سرویس، متن، عکس و پاراگراف)

شرایط برگزاری

کلاس ها به دو صورت عادی و فشرده از ۱۵ مرداد آماده برگزاری خواهند بود. دوره های عادی به مدت ۵ هفته ( ۲ روز در هفته ) و دوره ی فشرده ۴ هفته ( جمه ها) به طول خواهند انجامید. با توجه به اینکه فرآیند یادگیری نیازمند ۲۴ ساعت آموزش می باشد، کلاس های عادی ۳ ساعت در روز و فشرده ۶ ساعت ( دو پارت ۳ ساعته) خواهند بود. ظرفیت کلاس ها ۱۵ نفره می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره و چگونگی ثبت نام با شماره ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

تاریخ شروع دوره:

شهریور 1398