کارآموزی

تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

فراخوان جذب کار آموز در MTeam Academy

شرکت MTeam Academy، در راستای مسئولیت­های اجتماعی خود، پذیرای کلیه افرادی است که علاقه مند هستند فعالیت کاری خود را در بستری تخصصی و حرفه ای شروع نمایند و با استانداردهای کاری آشنا شوند.

افراد می توانند به عنوان کارآموز در زمینه های مختلفی از قبیل برنامه نویسی اندروید و iOS، طراحی وب سایت مانند کار با CMS ورد پرس و زبان برنامه نویسی #C و ASP، طراحی گرافیکی مانند طراحی لوگو، بروشور، آیکن، UI و UX ، مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ و… فعالیت خود را در شرکت MTeam Academy آغاز نمایند.

انگیزه و تلاش شما برای یادگیری و کسب دانش و مهارت ها برای ما قابل ستایش بوده و کافی می باشد. از این رو، اگر احساس می کنید در ابتدای راه هستید و هنوز هیچ تخصص مرتبطی ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید با اعلام آمادگی خود به کارآموزی، از تخصص همکاران ما در MTeam  استفاده نمایید و مهارت های مورد نیاز خود را در زمینه مورد علاقه تان به دست آورید.

لازم به ذکر است که:

  • در انتهای دوره، گواهی پایان دوره کارآموزی به کارآموزان عزیز ارائه خواهد شد.
  • کارآموزان محترم، در صورت کسب حداقل استانداردهای لازم، در شرکت MTeam به صورت حضوری یا نیمه حضوری مشغول به کار شده و یا جهت استخدام به شرکت های دیگر معرفی خواهند شد.

مدت زمان دوره، به استعداد و پشتکار شما بستگی دارد که معمولا بین ۱ الی ۳ ماه متغیر است.

در صورت تمایل به گذراندن دوره کارآموزی در شرکت MTeam، لطفا رزومه خود را به آدرس info@mteamacademy.ir  برای ما ایمیل نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *