سازمان یادگیرنده

تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

اکوسیستم دانش بنیان MTeam معتقد است که آموزش، منبع تامین کننده حیات می باشد و ذاتا ماهیتی یادگیرنده دارد، به این معنا که در MTeam، هیچگاه کار آموزش افراد به اتمام نمی رسد. کلیه پرسنل، از لحظه ورودشان به شرکت تا مادامی که در خانواده MTeam حضور دارند، در حال یادگیری می باشند و همواره دانسته های خود را با دیگر همکاران به اشتراک می گذارند.

MTeam، به دنبال خلق آینده خود و توسعه آن بوده و یادگیری را فرایندی مستمر و خلاقانه برای اعضای خود می داند و در واکنش به نیازها و آرزوهای افراد رشد می کند، سازگاری می یابد و دگرگون می شود.

کارکنان MTeam، مجبور نیستند در این مجموعه، بازیگران منفعلی در معادله باشند و یاد می گیرند ایده های خود را بیان کنند و با مشارکت در یک محیط کاری بهبود یافته، توانایی های خود را به چالش بکشند و در تغییر الگویی مشارکت داشته باشند که در آن فلسفه محل کار اقتدارگرا و سنتی جای خود را به محیط کاری می دهد که در آن سلسله مراتب شکسته شده است و به پتانسیل های انسانی بها داده می شود.

اصولا در سازمان های یادگیرنده افراد می توانند نتایجی را ایجاد کنند که واقعا می خواهند و می توانند چگونگی بهبود کل سازمان را در کنار یکدیگر بیاموزند.

در این راستا، سمینارها و دوره های آموزشی متنوعی در MTeam برگزار می شود و هر فرد به فراخور نیاز کاری خود در این دوره ها شرکت می نماید و از آموزش های لازم بهره مند می گردد.

در MTeam همواره تلاش بر این است که فعالیت های افراد یکنواخت و روتین نباشد و کلیه ی اعضا همواره با برخورداری از روحیه کار تیمی رشد کرده و پیشرفت نمایند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *