درباره ما

تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

شرکت MTeam Academy با تمرکز بر آموزش تخصصی و تامین نیروی انسانی مورد نیاز اکوسیستم دانش بنیان MTeam  شکل گرفته است. این شرکت با استفاده از روش های نوین جذب نیروی انسانی و برگزاری دوره های آموزشی متعدد، پذیرای کلیه علاقه مندان حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، مهندسی نرم افزار، دیجیتال مارکتینگ و… بوده و سعی دارد به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی دانش و مهارت افراد، فعالیت های گسترده ای را به عرصه اجرا درآورد.

برنامه های مختلفی که شرکت MTeam Academy در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در نظر گرفته است و اجرا می نماید عبارتند از: برگزاری دوره های کارورزی، برگزاری تورهای یک روزه آشنایی با مجموعه MTeam  و استاندارهای کاری آن، برگزاری دوره های آموزشی برای فریلنسرها و… .

شرکت MTeam Academy، مطابق با استانداردهای منحصر به فرد فرهنگ سازمانی خود، به کلیه افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی، گواهینامه معتبر پایان دوره را اعطا می کند.

شایان ذکر است که چنانچه افراد بتوانند در طی دوره های آموزشی خود، حداقل استانداردهای لازم کاری و حرفه ای را کسب نمایند، به صورت حضوری یا فریلنسر در پروژه های مجموعه MTeam  مشغول به کار شده و یا از سوی MTeam Academy به سایر سازمان ها جهت همکاری معرفی خواهند شد.

همچنین، برگزاری چالش ها، مسابقات و برنامه های انگیزشی، تلاش در راستای ارتقای یادگیری کارکنان سازمان، تشکیل دوره های آموزشی متنوع، نمونه هایی دیگر از فعالیت های شرکت MTeam Academy می باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *